SERBELLA; içinde bir fikir olan, özenerek hazırlanmış, farklı ve yaratıcı ürünlere sahip bir “tasarım markası”dır. Sıradanlıktan hoşlanmayan, estetik kaygısı olan,  Moda'yı farklı tasarımlarlarla buluşturmayısevenlere sanatsever bir kitleye hitap eder. Atölyelerimiz ve çalışanlarımızın her biritasarım fikirleri ve günlük hayata uygun fikirlerle bizlere ilham vermektedir.

Yıllardır hizmet verdiği özel tasarım  sektöründe olduğu gibi internette de en iyihizmeti vermektedir. serbella.com sektörde her zaman %100 müşteri memnuniyetini başarının temeli olarakkabul etmektedir. müşterilerimizin sevgisini kazandığımız gibi her günyenilenen sezonun en trend seçenekleriyle e-ticarette duruşumuzudeğiştirmiyoruz.

"Ürünü markaya tasarım taşır"

"Ürünü markaya tasarım taşır."anlayışından yola çıkarak geniş bir tasarım ekibi kuran Serbella  en trend modelleri sizler için tasarlayarakmodadan an ve an haberdar olmanızı sağlamaktadır. Modaya olan tutkumuz, farkyaratma arzumuz ve yeniliklere duyduğumuz heyecan ile her gün tasarladığımız veaşkla ürettiğimiz ürünlerimizi en kısa sürede sizlerle buluşturuyoruz. Birkadın için tarzın  nekadar önemtaşıdığını çok iyi biliyor, tüm ürünlerimizi en ince detaylarına kadar düşünerek tasarlıyoruz.

Serbella tüketici için güven duyduğu bir marka,tedarikçileri için saygın bir iş ortağı, çalışanları için ise prestijli birkariyer sunan, aidiyet hissi aşılayan bir kurum. Serbella'nın sahip olduğu buniteliklerin kaynağında tüm iş uygulamalarında benimsenen ilkeler bütünü olarakvar.

Serbella'nın kuruluşundan bu yana ödün vermedenuyguladığı dürüstlük, adil davranma, yasalara ve etik kurallara tam uyum, bukurumsal tavrın sürdürülebilirliği sağlayan ilkeler. Bu yüzden Serbella'nınetik anlayışının tüm çalışanlar tarafından görev sorumluluğun ayrılmaz parçasıolarak görülmesi gerekir.

Serbella'nın yıllar içinde oluşturduğu kurumsalkültür de belli ilkeler çerçevesinde şekillenmiş durumda. Müşteri talep veihtiyaçlarını karar alma sürecinin merkezinde tutmak, kaliteden ödün vermemekve koşulsuz müşteri memnuniyetini tam ve dünya standartlarında uygulamakbunların başında geliyor.

Hedefimiz

Sezon trendlerini özgün tasarımlarla buluşturarakDünya'ya açılmak,

Ürün kalitesinde tutkulu, Müşteri memnuniyeti.

Güvenli Alışveriş...

serbella.com veri iletiminde 128 bit şifrelemeile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL sertifikası kullanmaktadır.serbella.com'da kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemigerçekleştirilirken kullanılır ve veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz.Sitemizde gerçekleşecek tüm alışveriş işlemleri 3Dsecure özelliği zorunlu haldegerçekleşmektedir. Yapacağınız tüm alışverişler güvenlidir.

serbella.com'da Güvenli Alışveriş, HızlıTeslimat, Kapıda Ödeme, Hızlı Destek, 9 Taksit ve daha bir çok avantaj sizleribekliyor.

Mutlu Müşteri

Serbella.com Kurulduğu günden bu zamana kadarolan tüm süreçte "HER DETAYI SİZİ YANSITSIN" ilkesiyle hareket edenSerbella, e-ticarette de bu ilkesiyle yoluna devam ediyor. serbella.com, butikkavramını ve hızlı değişen moda akımını yenilikçi fikirleri ile birleştirip,müşterilerine maksimum memnuniyet, en iyi kalite ve en uygun fiyatpolitikasıyla sunan ilk marka olmuştur. bilinçli bir şekilde moda getirmeyi çokseviyoruz